İthalat & İhracat Danışmanlığı

İthalat Danışmanlığı

İthalat sahasına adım atmak isteyen müşterilerimiz için en etkin hamle, dış pazarda güvenilir, etkili ve doğru bir ticari ortaklık kurmak olacağından, Biçenler Gümrükleme olarak İthalat girişiminde bulunan müşterilerimize, ithalat yapmak istedikleri ürünler hakkında, yurt dışındaki partnerlerimiz ile fiyat ve pazar araştırması yaparak, ürünlerinizin güvenilir ve sağlam süreçler içerisinde, yurt dışından deponuza kadar teslim fiyatı veriyoruz.

Pazar araştırması için sarf edilecek zamandan, personelden ve masraftan tasarruf edilmesi, ihracata atılacak adımların kolaylaşmasını sağlayacaktır. Tarafımızca pek çok aşama sonrasından karara bağlanacak olan bu süreç, belirlenen güvenilir firmalar ile yapılacak yüzyüze görüşmeler ile desteklenecektir. Deneyimlerimize dayanan bu süreç, pazarda sıklıkla karşılaşılan sorunlar adına alınan önlemlerdir. (ön görüşmeler tarafımızca yapılarak, araştırma sonunda listedeki görüşülen firmalardan yalnızca ürün ile ilgili teklif almayı/vermeyi kabul eden firma isimleri, bilgileri ve özellikleri detaylı şekilde mükellef firmaya arz sunulacaktır.)

İhracat Danışmanlığı

Biçenler Gümrükleme olarak ihracat için adım atmış müşterilerimizin, Dünya üzerinde gelişmekte olan pazarlarını keşfetmek, bu doğrultuda sağlıklı bir altyapı oluşturmak ve oluşturduğumuz alan içerisinde aktif rol almalarını sağlamaktayız. Asıl amacımız, yeni pazarlar ve müşteri ilişkilerinin oluşturulması yada mevcut ihracat operasyonlarının tam zamanlı ve doğru adımlar ile tamamlanmasıdır.

İhracat sürecini etkileyen ve operasyonların kalitesini artırmak adına yapılması gereken firma tanıtımı, detaylı pazar araştırması, sanal ortamda talep oluşturma, pazarlama, uluslararası sanayi - ticaret odaları ve mesleki birliklere ait taleplerin takibi ve bu yöntemler ile gerçekleştirilen görüşmelerin dosyalanıp müşterilerimize sunulması, sarf ettiğimiz efor adına bir kanıtı olacaktır.