Hakkımızda


 
 

Türk ekonomisinin önde gelen gelen dış ticaret kurumlarının ithalat, ihracat ve yatırım işlemlerinin; ön hazırlık, uygulama ve takip aşamalarında sağlıklı ve verimli bir şekilde yürütülmesini üstlenmek, bu kurumları resmi kuruluşlar nezdinde en iyi şekilde temsil ederek; ithal ve ihraç edilen ürünlerin yasal kurallar çerçevesinde, en kısa sürede ve en güvenli şekilde işlemlerini sonuçlandırmaktır.

Biçenler Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Gümrük Müşavirliği konusunda bütün bilgi birikimlerini müşterilerine aktarmak, müşterilerinin ticari faaliyetlerinde, onlara çözüm ortağı olmak amacı ile 1972 senesinden beri bu meslekte olan Zeki BİÇEN tarafından kurulmuş daha sonra da bünyesine gençleri de katıp büyüyerek faaliyetlerini en başarılı şekilde sürdüren bir şirkettir.

Biçenler Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Gümrük Müşavirliği mesleğinin önemini bilen ve asıl işinin Gümrük Müşavirliği olduğunun bilinciyle hareket eden bir şirkettir.

Biçenler Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. 4458 sayılı Gümrük Kanununa ve buna bağlı Gümrük Yönetmeliğine göre hareket eden kanun ve diğer mevzuatın Gümrük Müşavirlerine verdiği yetki ve izin çerçevesinde müşterilerine Etkin, Dürüst Akılcı ve Hızlı Gümrük Müşavirliği Hizmetlerini sunan ve müşterilerini iş ortağı gören bir felsefeyle hareket eder.

Biçenler Gümrük Müşavirliği 4458 sayılı Gümrük Kanununa dayanarak kurulmuş; tecrübeli, dinamik, dürüst, ilkeli, etkin, kadrosuyla gümrükleme işlemleri ile ilgili her nevi hizmetleri yerine getiren çağdaş bir kurumdur.

Teknolojinin bütün imkanlarını kullanan, Gümrük Mevzuatı ve diğer tüm mevzuatı dikkatle takip eden yapısıyla, yetişmiş personel gücüyle, insana yatırım yapma ideali ile sektöründe iddiasını sürdürmeye devam etmektedir.

Biçenler Gümrük Müşavirliği gümrük işlemlerinizi takip eder, her türlü gümrük işlemleri ve hizmetlerini, dahilde işleme izin belgelerinizle ilgili hizmetleri, teminat çözümlerini, tahmil ve tahliye işlerinizi yapar, yaptırır.

Dış Ticarette danışmanlığınızı yapar, Şirketinizin, geleceğine yatırım yaptıysanız, uzun vadeli çözümleri ve istikrarı seçmişseniz Biçenler Gümrük Müşavirliği ve ekibi tam aradığınız kurumdur.

Şirketinize hizmet etmekten memnuniyet duyacağız. Nice yarınlara beraber koşmak dileğiyle başarılar dileriz.